Styrelse

STYRELSE 2018


Stig Andreasson Skephult ordförande
0320-73124


Björn Gustafsson Odensbacken vice ordförande
070-696 50 27
bjrn.gstfson@gmail.com


Mariana Andreasson Skephult sekreterare
073-230 03 73
mariana@telia.com


Evald Hammarström Åseda kassör
0383-821 03, 070-669 17 85
ekonomi@smasagarna.se


Bo Linden Munsö ledamot
08-560 500 61
bolinden@icloud.com


Hans Adamsson Stockholm ledamot
073-980 54 48
hans.adamsson@skansen.se


Tomas Törnqvist Jät ledamot


Kennet Pettersson Ljusvattnet ledamot
070-257 84 17
kp1.ljus@gmail.com.com


Fredrik Malmberg Läppe ledamot
070-659 46 70
info@lappe.se

Styrelsesuppleanter


Bengt Larsson Sandhem förste suppleant
070-671 38 84
yvonneobengt@hotmail.com


Stefan Kruse Kristinehamn andre suppleant

VALBEREDNING
Lars Alexandersson Kristinehamn sammankallande 070-210 8078
Övriga ledamöter:Rolf Georgsson Österbybruk osterbybruksag@telia.com, Allan Eriksson Nossebro allan@essag.se, Ersättare: Peter Andersson Uppsala

REVISORER
Stefan Persson Björklinge M.Stefan.Persson@telia.com, Rolf Lernskog Uppsala Rolf.Lernskog@telia.com
Ersättare: Anders Holmgren Skephult

TIDNINGSREDAKTIONEN
Kikki Ahlstedt Karlsson redaktionen@smasagarna.se